Goli që ka shënuar Paqarada kundër Holsein Kirl është thjesht madhështor

Periskopi.com Sporti

Mbrojtësi kosovar, Leart Paqarada ka arritur ta gjejë golin në sfidën e St. Paulit ndaj Holstein Kiel, shkruan Insporti.

Paqarada, i cili ishte startues gjeti rrjetën në minutën e 11’të të takimit.

Shihni golin:

Kujtojmë se, muaj më parë Leart Paqarada, bëri të ditur se tërhiqet nga Përfaqësuesja dhe se nuk kthehet deri sa në krye të skuadrës është Challandes.

Shpërndaje në: