Goli që sapo ka shënuar Lirim Kastrati në Poloni, i ka lënë të gjithë të shokuar

Periskopi.com Sporti

Lirim Kastrati ka realizuar një gol tejet të rrallë në fitoren 3-1 të Legias kundër Suwakit, në kuadër të Kupës së Polonisë.

Kastrati shfrytëzoi gabimin e portierit kundërshtar dhe normalisht shpejtësinë e tij, që ta ndihmojë skuadrën e tij të kalojë në avantazh.

Legia tashmë ka kaluar në 1/16 e finales.

Goli i Kastratit: 

Shpërndaje në: