Goli që sapo ka shënuar Liverpooli kundër Watfordit është aq brilant, saqë në fakt duket i frikshëm

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Watfordit, në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Premier League.

‘Të Kuqtë’ thjesht po bëjnë futboll të jashtëzakonshëm, shkruan Periskopi.

Dhe pikërisht këtë e dëshmon goli i Firminos në minutën e 37-të, i cili erdhi pas një aksioni drithërues ekipor të skuadrës së Jurgen Kloppit.

Shikoni më poshtë.

VIDEO