GOOOOOOL mjeshtëror nga Sabiri – Maroku befason Belgjikën

GOOOOOOL mjeshtëror nga Sabiri – Maroku befason Belgjikën

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Marokus, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Moraokus e ka shënuar Sabiri në minutën e 73’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: