Grabitje me armë në një pompë të derivateve në Rahovec

Periskopi.com Lajme

Dy persona të panjohur nën kërcenim i armeve kanë grabitur para në një pompë të derivateve në fshatin Kramovik të Rahovecit.

Rasti ka ndodhur të shtunën në mbrëmje dhe është raportuar nga dy punëtorët e kësaj pompe.

Sipas tyre, të dyshuarit pasi u kanë grabitur parat, janë larguar në drejtim të panjohur.

Shpërndaje në: