Granit Xhaka e ‘bombardon’ Bjellorusinë midis Novi Sadi

Granit Xhaka e ‘bombardon’ Bjellorusinë midis Novi Sadi

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Bjellorusisë dhe Zvicrës, duel ky në kuadër të kualfikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Golin e katër për Kombëtaren e Zvicrës e ka shënuar Granit Xhaka në minutën e 62‘të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:4.

VIDEO

Shpërndaje në: