Granit Xhaka u martua, a i keni parë këto foto nga dasma e tij?

Granit Xhaka u martua, a i keni parë këto foto nga dasma e tij?

Futbollisti i njohur i Arsenalit Granit Xhaka është martuar me të fejuarën e tij Leonitën.

Xhaka ka postuar disa fotografi ku shihet nusja e tij me vello të nusërisë dhe ai i veshur me tesha të dhëndërisë.

Nuk dihet se ku janë bërë fotografitë dhe se ku do ta bëjnë dasmën Graniti dhe Leonita.

Shpërndaje në: