Graniti ndryshon sërish deklaratën për Fifin

Periskopi.com Showbiz

Graniti javën e kaluar e tha hapur se për Fifin nuk ndjen asgjë më shumë se shoqëri.

“Të shoh vetëm si shoqe, e motër, por nuk shoh se mund të ketë diçka më shumë, të dua shumë por vetëm si motër”, ishte deklarata e Granitit, e cila realisht e bëri për spital Fifin.

Por, pavarësisht kësaj deklarate, ai në spekaklin e së martës ishte sërish i paqartë në atë që tha për raportin me këngëtaren, sa që opinionisti Arbër Hajdari u shpreh se ish-futbollisti në 5 minuta i ndrron 17 deklarata.

Derisa në një bisedë të bërë, Graniti në një moment i thotë Fifit se është me fat dhe i lumtur që e njeh.

“Jam me fat që të njoh”, thotë Granit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)