Graniti ‘shokon’ publikun: Big Brother nuk e transmetoi pjesën kur Fifi u rrëzua dhe pati gjakderdhje

Periskopi.com Showbiz

Graniti sot ka qenë i ftuar në Big Brother derisa edhe foli për marrëdhënien e tij me Fifin.

Graniti sot ka zbuluar se ai kur ishte brenda iu desh të sakrifikonte për Fifin, shkruan lajmi.net.

Ai mori fjalën për të folur për marrëdhënien e tij me Fifin brenda derisa edhe shfrytëzoi rastin për të thënë se ai u desh të sakrifikohej për Fifin pasi ajo ka probleme mendore.

Më pas Graniti zbuloi se Fifi ishte rrëzuar dhe ka pasur gjakderdhje nga hundët dhe se prej atij momenti atij iu desh të sakrifikonte dhe të bëhej një Granit tjetër.

Më pas ai shtoi se ende e përkrah Fifin ndonëse u sakrifikua për të dhe e humbi lojën