Gratë e Kosovës barazojnë me gratë armene në pjesën e parë

Periskopi.com Sporti

Kombëtarja e grave të Kosovës në futboll e ka mbyllur pjesën e parë si mysafire e grave të Armenisë, në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës.

Intervlai u mbyll pa gola, 0-0, derisa të dy Kombëtaret janë pjesë e Grupit F.

Belgjika, Norvegjia, Polonia dhe Shqipëria. /Periskopi.com/