Gruaja e Gjokoviqit vjen në Kosovë, do të shpërndajë ndihma nëpër manastire

Periskopi.com Lajme

Gruaja e tenistit serb, Novak Gjokoviq, Jelena Gjokoviq, këtë të shtune ka mbërritur në qytetin e Graçanicës së bashku me Mohandjin.

Jelena Gjokoviq, e cila është drejtoresh e Fondacionit Novak Gjokoviq së bashku me Mohandji nga Fondacioni Mohandji do të vizitojnë manastiret në Kosovë dhe do të dorëzojnë ndihma humanitare, shkruan Kossev.

Shpërndaje në: