Gruaja e mbyti burrin me thikë, veç pse harroi që t’i binte pulë për darkë

Periskopi.com Lajme

Një grua dyshohet se e kishte therrur bashkëshortin e saj për vdekje kur ai harroi për të sjellë në shtëpi disa këmbë të pulës për darkë.

Në fshatin Perëndimor të Qijiang Qarkut në Kinë, Luo Shouchun thuhet se vrau bashkëshortin e saj Wu Shochun më 13 prill, kur u kthye në shtëpi me duar të zbrazëta.

Siç raportohet nga Anuhi Public Channel, besohet se Lou mori një thikë frutash nga kuzhina gjatë një debati me bashkëshortin e saj, dhe e përdori atë kundër tij.

Nëna e Wu tha se djalit të saj iu kërkua nga gruaja e tij të sjellë në shtëpi disa këmbë pule për darkë.

Duke harruar ta bëjnë këtë, çifti me sa duket filloi të grindej në shtëpi, ky dyshohet se si rezultat i kësaj Wu përfundoj i vdekur.

Shpërndaje në: