Gruaja e portierit të Benfikës me reagim të fuqishëm ndaj FIFA 23: Burri im nuk është i shëmtuar

Gruaja e portierit të Benfikës me reagim të fuqishëm ndaj FIFA 23: Burri im nuk është i shëmtuar

Këtë javë u publikua FIFA 23 dhe ka pasur reagime të shumta nga lojtarët dhe fansat që e kanë pritur me padurim.

Një nga reagimet më qesharake të FIFA 23 erdhi nga Amanda Verissimo, gruaja e portierit brazilian të Benficas, Lucas Verissimo. Duke parë sesi burri i saj dukej në lojë, ajo nuk mund ta besonte.

“Çfarë shëmtie është kjo, Hahahaha, nuk u martova me një burrë të shëmtuar, jo!”, ka shkruar Verissimo në Twitter.

Shpërndaje në: