Gruaja sulmohet nga kunati në Obiliq

Periskopi.com Lajme

Një grua në Obiliq ka raportuar dje në polici se kunati i saj e kishte sulmuar fizikisht.

Bëhet e ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Raporti i PK:

Obiliq 22.11.2021 – 12:40. Viktima femër kosovare ka raportuar se kunati i saj, i dyshuari  mashkull  kosovar, e kishte sulmuar fizikisht. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.