Gruan e Icardit nuk e ndalë as karantina, publikon foto provokuese

Periskopi.com Sporti

Gruaja e Mauro Icardit nuk ndalet së postuari në rrjetin e saj socal Instagram, e ajo nuk i lë vend as imagjinatës.

Së fundmi ajo ka treguar se ta bëj një set fotografik nuk e ndalë as koronavirusi dhe as të qëndruarit brenda.

“Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë”, është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram.

Modelja argjentinase ka dashur t’ua bëjë më të bukura ditët e karantinës fansave të saj dhe kjo është arsyeja që ka publikuar fotografi që vetëm ajo di t’i bëj. /Periskopi.com/

View this post on Instagram

My kiss #challenge con il tag #wankiss @wandanaracosmetics

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

View this post on Instagram

🕊 Soñando que todo vuelva a ser como antes 🕊

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Shpërndaje në: