Grushta e shkelma në Veternik, kosovarët bëhen “llom” për një parking

Periskopi.com Lajme

Në Veternik ka ‘kërsitur’ grushti mes një grupi të kosovarëve, shkruan Periskopi.

Sipas pamjeve afër 10 persona shihen tek parkingu derisa ata rrihen me shkelma dhe grushta.

Pamjet më poshtë: