Guardiola: Është e pamundur ta transferojmë këtë lojtar

Guardiola: Është e pamundur ta transferojmë këtë lojtar

I pari i pankinës së ‘qytetarëve’ thotë se është e pamundur që mbrojtësi në fjalë të transferohet te City në afatin kalimtar të janarit.

“A do të vijë Van Dijk këtu në janar? Jo, ai nuk do të vijë në muajin e ardhshëm. Kjo është e pamundur”, deklaroi Guardiola.

“Ai është një lojtar i Southampton dhe ne nuk e duam atë tani”. /Periskopi.com

Shpërndaje në: