Guardiola nuk është i sigurtë për titullin: Kemi punë për të bërë

Periskopi.com Sporti

Sot skuadra e Man City zhvillon ndeshjen e fundit këtë sezon në Premierligë.

City takohet me Aston Villën dhe i duhet më patjetër fitorja për ta ngritur trofeun, shkruan Periskopi.

Ndonëse ka shanset më të mira se Liverpooli, trajneri i Cityt, Gurdiola thotë se asgjë nuk është e sigurtë, duhet punë për të bërë.

“Çdo situatë është e ndryshme në jetë, ne ende kemi punë për të bërë”, tha ai.