Haaland vs Rashica, formacionet zyrtare: Werder Bremen – Dortmund

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të përballjes së sotme mes Werder Bremenit dhe Borussia Dortmundit, ndeshje kjo që do të zhvillohet në kuadër të javës së 23-të në Bundesligë.

Rashica padyshim se do të luajë nga minuta e parë, dhe do të jetë në fushë kundër norvegjezit Haaland.

Ndeshja starton në orën 15:30.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të të dyja klubeve. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: