Haki Abazi s’ia bën hallall Shpend Ahmetit: S’të falim për tetë vjet kunja e kifle

Periskopi.com Lajme

Deputeti i VV’së, Haki Abazi pas dorëzimit të mandatit të ish-kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se nuk i’a fal për tetë vite të ‘degradimit’ të kryeqytetit.

Ai përmes një postimi në facebook duke ia bashkangjitur me disa foto ka shkruar;

“Nuk t’falim për tetë vite të degradimit dhe dembelisë, për pishat e veternikut që nuk ekzistojnë më dhe as për lloqin, as për urbanocidin dhe as për borxhin me mijëra euro… lamtumirë kunja e kifle”.

Postimi i Abazit: