Haki Abazi: Thaçi është i poshtër

Periskopi.com Lajme

Ish-zëvendëskryeministri Haki Abazi, ka reaguar ndaj deklaratës së presidentit Hashim Thaci se ‘ka qenë në Kopaonik për t’u takuar me autoritetet serbe’.

Ai shkruan:

Thaçi është njeri i poshtër, hajn, rrenc, kriminel i komunikatës 59… dhe analfabet. I përkukur para pllakës në Grackë

Kurrë nuk kam qenë në Kopaonik dhe kurrë nuk jam takuar me autoritetet Serbe atje ashtu siç nuk kam qenë as edhe në dhomën e përgjimeve.

Prokuroria e shtetit duhet ta intervistoj hajnin dhe rrencin!

Shpërndaje në: