Hakim Ziyech ia ngulitë në rrjetë topin Watfordit me një goditje të fuqishme

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-1 si mysafir i Watfordit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-t.

Mason Mount me një top zhagas në zonë gjeti marokenin Hakim Ziyech, e ky me një goditje të fuqishme qëlloi cakun.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO