Hallakamë në ‘Camp Nou’, ndeshja filloi me vonesë

Periskopi.com Sporti

Ndeshja mes Barcelonës dhe Eibarit që është duke u zhvilluar ka filluar më vonesë edhe për këtë ka pasur reagime nga shikuesit në stadium.

Loja filloi diku 7 minuta me vonesë për shkak të problemeve teknike.  Problemet me VAR-in ishin ato që bënë që loja të mos fillonte në kohën e duhur.

Më poshtë mund ta shihni situatën në ‘Camp Nou’ /Periskopi.com/

Shpërndaje në: