Haradinaj – Daçiqit: A po të dhimbum ty a?

Periskopi.com Lajme

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u është përgjigjur shkurt deklaratave të ministrit të jashtëm serb për Kosovën, Ivica Daçiq – raporton Periskopi.

Haradinaj është pyetur nga gazetarët lidhur me këto deklarata të Daçiqit, i cili tha se armatosja e ushtrisë së Kosovës e çon Prishtinës drejt vetëvrasjes.

“A po iu  dhimbum atij a?”, tha Haradinaj shkurt dhe qeshi./PERISKOPI

Shpërndaje në: