Haradinaj i thotë LDK-së: PDK ua la Rugovën mbi dhe…

Haradinaj i thotë LDK-së: PDK ua la Rugovën mbi dhe…

Në -27 gradë Celsius ftohtë, kur e keni varrosë Rugovë, këtu i keni njerëzit që ua kanë lënë mbi dhe. Kështu ka deklaruar deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, derisa ka pyetur LDK-në se ku ishte Garda Kombëtare kur është varrosur Rugova.

Shpërndaje në: