Haradinaj: Po del direkt se VV mbron interesa të njerëzve të Stanishiqit dhe Rankoviqit

Haradinaj: Po del direkt se VV mbron interesa të njerëzve të Stanishiqit dhe Rankoviqit

Shpërndaje në: