Haxhi Avdyli në margjina të zhvillimeve: Bën një status që sadopak të bie në sy

Periskopi.com Lajme

Deputeti Haxhi Avdyli, ka shpërndarë një lajm me tone paragjykuese të gazetës Nacionale, lidhur me një darkë që kryeministri Edi Rama mbrëmë kishte me gazetarët dhe opinionistët më të njohur kosovarë.

Haxhi Avdyli i cili së fundmi u shqua për etiketimin që ia bëri kryeministrit Rama si ‘zëdhënës i Qeverisë serbe’, ka shpërndarë lajmin e kësaj gazete ku hamendësohej ‘rrëzimi i Kurtit në shtator me dorën e Edi Ramës’, pyet si \qysh e lanë në fund?

“Qysh e latë në fund?

Shtator a ?

Paradite a pasdite ?

Të 2025 a 2029?😁”, shkruan Avdyli./Periskopi/