Haxhiu i ndërhyn Haxhiut nga ‘korneri’, i reagon Konjufca: Lema deputetin të qetë të lutem

Periskopi.com Lajme

Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiu ka dalë në foltore të flasë për skemat sociale dhe kredinë që Qeveria po do me e marr për këtë qëllim, transmeton Periskopi.

Papritmas, i ndërhyri nga vendi ministrja Albulena Haxhiu.

‘’Të jesh pak më e kulturuar, se je ministre. Mos i ndërhy në fjalë deputetëve’’, i tha Haxhiu asaj.

Zonja ministre, a mundesh me ma lanë deputetin të qetë, të lutem.’’, ndërhyri kryeparlamentari Glauk Konjufca./PERISKOPI/