Haziri: Vetëvendosje po e qet LDK-në para akteve të kryera

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri tha se LDK’ja është sprovuar këto ditë politikisht. Ku siç thotë ai Vetëvendosja i ka qitë para aktiti të kryer, përcjell Periskopi.

Haziri në “Zona B”, tha se na nuk mundemi me bo një trabolinë,  dhe LDK me qenë pa përfaqësim të denjë.

“LDK e ka përballuar këtë politikën  ta quaj akt i kryer, ne jemi  në sprovë politikisht  por po e tejkalojmë. Ne për korrektësi ne asnjëherë nuk kemi folur për detaje sepse kemi dashur të ruajmë raportet edhe pse kemi pasur njëanshmërinë VV me deklarata ndaj nesh”, tha Haziri/Periskopi

Shpërndaje në: