“Heroi i urës së Londrës” shan disa persona të racës së zezë (Video)

“Heroi i urës së Londrës” shan disa persona të racës së zezë (Video)

“Luani i urës së Londrës” është kapur në një video duke e sharë një person të racës së zezë me fjalë shumë të rënda.

Roy Larner 47 vjeçar është shpallur hero pasi që në sulmin terrorist që ka ndodhur në urën e Londrës ai i është vërsulur sulmuesve duke u përleshur me ta, transmeton Periskopi.

Në videon e cila ka dalë në rrjetet sociale, Roy shihet duke pështyrë një fotograf dhe duke sharë disa protestues, për deri sa kishte dalë në shëtitje me dy qentë e tij./Periskopi/

Shpërndaje në: