Histori dashurie e flirte, 30 të dashurat e Ronaldos – secila më e bukur se tjetra (FOTO)

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me trofe, si personalë, ashtu edhe me skuadra.

Gjithsesi portugezi është po kaq i suksesshëm edhe në jetën e tij private, ku ka pasur marrëdhënie, flirte e romanca me dhjetëra vajza.

Mediat kanë bërë një listë me 30 prej tyre, për të cilat është folur më gjatë se kanë shijuar romancat me futbollistin portugez.

Gjithçka fillon nga Karina Ferro dhe vijon me emra mjaft të njohur të modës dhe ekranit, si Kim Kardashian, Paris Hilton etj.

Georgina Rodriguez

Cristina Buccino

Elisa De Panicis

Paula Suarez

Nataly Rincon

Cassandre Davis

Nicole Minetti

Rita Pereira

Andressa Urach

Irina Shayk

Kim Kardashian

Paris Hilton

Raffaella Fico

Nereida Gallardo

Maria Sharapova

Niki Ghazian

Imogen Thomas

Carolina Patrocinio

Karina Bacchi

Bipasha Basu

Gemma Atkinson

Luciana Abreu

Soraia Chaves

Diana Chaves

Merche Romero

Nuria Bermudez

Daniele Aguiar

Isabel Figueir

Jordana Jardel

Karina Ferro

Shpërndaje në: