Holanda e mbyll pjesën e parë me gol kundër SHBA-ve, Blind shënon për 2:0

Holanda e mbyll pjesën e parë me gol kundër SHBA-ve, Blind shënon për 2:0

Holanda ka dyfishuar epërsinë kundër SHBA-ve.

Në minutën e fundit të pjesës së parë, Daley Blind u gjend mirë në zonë pas asistimit të Dumfries dhe arriti të shënoi.

VIDEO:

Shpërndaje në: