Hollanda luan kundër Austrisë në Amsterdam, këto janë formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Kjo përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Johan Cruijff Arena’ në Amsterdam të Holandës.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi.

Shpërndaje në: