Horoskopi ditor, e premte 17 qershor 2022

Horoskopi ditor, e premte 17 qershor 2022

Dashi

Planetet do ua mbrojne dahsurine sot. Do bashkepunoni me teper me ate qe keni ne krah dhe per pasoje emocionet e do perjetoni do jene me te medha. Shfrytezojeni sa te mundni diten. Dita e beqareve do jete me e animuar. Do joshni por edhe do iu joshin pa mbarim. Ne planin financiar do jeni me fat. Jo vetem qe do e stabilizoni buxhetin, por do hiqni edhe disa lek menjane.

Demi

Jeta ne cift do jete me e mire sesa ju e mendonit sot. Do flisni hapur edhe per disa tema te cilat me pare nuk keni mundur as t’i prekni. Beqaret nuk duhet te kerkojne nje person perfekt sepse ai nuk ekziston. Mundesite per te krijuar nje lidhje do jene te shumta. Dite e qete dhe pa asnje problem ne planin financiar. Nese nuk beni shpenzime te tejskajshme nuk do keni asnje surprize.

Binjaket

Nen influencen e Merkurit, partneri do ua tregoje edhe njehere dashurine qe ka per ju. Ju nga ana tjeter nuk duhet vetem te degjoni e te shikoni, veproni. Beqaret nga ana tjeter duhet te tregohen me te hapur nese duan te gjejne presonin duhur. Mundesite nuk do mungojne. Financat do jene te kenaqshme edhe gjithsesi nuk rekomandohen investime te medha.

Gaforrja

Shtojini edhe pak me teper dozat e fantazise gjate kesaj dite dhe do krijoni nje klime me interesante ne jeten ne cift. Nuk do keni as me te voglin debat me partnerin. Beqaret do flirtojne pa mase dhe dp ndihen mire nga kjo, megjithate dashurite e medha nuk do fillojne as sot. Ne planin financiar ka rrezik te perballeni me pengesa te medha. Ulni menjehere shpenzimet.

Luani

Dite e kendshme dhe e mbushur me surpriza kjo e sotmja. Do ndiheni mire prane atij qe dashuroni dhe nuk do doni te ndaheni per asnje moment prej tij. Beqraet jo vetem qe do kene takime por mund te nisin edhe nje histori dashurie te qendrueshme dhe afatgjate. Ne planin financiar edhe pse do mundoheni shume nuk do arrini ta stabilizoni buxhetin.

Virgjeresha

Influenca e planeteve ne planin sentimental te cifteve do jete e shkelqyer. Harmonia do mbizoteroje gjate gjithe dites dhe kenaqesite qe do perjetoni do jene te papershkrueshme. Nese jeni ende vetem, yjet do sjellin nje takim impresionues dhe qe mund t’ua ndryshoje jeten. Perfitoni! Ne planin financiar do keni permiresime fale maturise dhe kujdesit qe keni treguar kohet e fundit.

Peshorja

Jeta juaj ne cift do shkoje me mire sesa ju e kishit menduar. Do ndani gjithcka me partnerin, madje nuk do ngurroni t’i shprehni edhe pakenaqesite. Dite per beqaret do jete e mbushur me emocione. Ka ardhur momenti qe edhe ju mos jeni me vetem. Ne planin financiar situata do jete goxha e qendrueshme duke qene se kohet e fundit jeni treguar te kujdesshem me cdo shpenzim.

Akrepi

Gjate kesaj dite mund te beni edhe ndonje cmenduri te vogel ne dashuri vetem e vetem qe te ndiheni mire. Do keni shume besim tek vetja. Beqareve nuk do iu shkojne mire ceshtjet e zemres. Kujdes sepse po ecet me sy mbyllur mund te beni gabime te pafalshme. Situata financiare do jete e paqendrueshme keshtu qe beni kujdes. Shpenzimet e medha harrojini!

Shigjetari

Dite mjaft e kendshme kjo e sotmja per te gjithe te dashuruarit. Do ndiheni te lumtur me njeri-tjetrin dhe nuk do doni te shkeputeni epr asnje moment nga ai. Beqaret ka shume mundesi te takojne personin qe kane enderruar prej disa kohesh. Ne planin financiar do keni fat. Megjithate mire eshte te shpenzoni mekursim dhe te hiqni disa lek menjane.

Bricjapi

Jeta sentimentale do shkoje me se miri per ju gjate kesaj jave. Partneri do iu mbeshtese edhe ne jeten profesionale qe te keni arritje te medha. Beqaret do njihen me persona mjaft joshes. kaloni me shume kohe me ta qe t’i njihni me mire. Buxhetin duhet ta menaxhoni me me shume seriozitet. Kohet e fundit e keni tepruar paksa me shpenzimet dhe kjo mund te sjelle probleme.

Ujori

Gjate kesaj dite do tregoheni me tolerante dhe me te hapur me partnerin tuaj. Do flisni per kenaqesite qe perjetoni kur jeni prane tij, por do i tregoni edhe pakenaqesite e vogla. Beqaret do bejne shume persona per vete, por me asnjerin nuk do duan te fillojne nje lidhje. Situata financiare nuk do jete aspak e mire qe ju te beni shpenzime pa fund. Kujdes!

Peshqit

Kushtojini me shume vemendje sot atij qe keni ne krah sepse kohet e fundit e keni lene pas dore. Mos lejoni qe dikush tjeter t’ua mare nga duart, apo qe ai t’i hedhe syte diku tjeter. Beqaret do fillojne aventura te kendshme, por dashurite e medha nuk do vijne ende. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume te matur dhe te kujdesshem. Nuk rekomandohen shpenzime.

Shpërndaje në: