Horoskopi ditor, e premte 9 prill 2021

Periskopi.com Zoya

Dashi

Do bëni me shume lëshime sot juve qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin do vije duke u përmirësuar. Keni reflektuar dhe e keni kuptuar se keni bere disa gabime. Beqaret do e kenë te vështirë ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer gjithë këto kohe. Gjendja e financave do mbetet e qëndrueshme edhe sot fale maturisë tuaj.

Demi

Ne fillim te ditës jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme. Do ndani çdo mendim apo ide me personin qe keni ne krah dhe nuk do shqetësoheni për asgjë. Beqaret do fillojnë një romance me një person tërheqës edhe ne pamje, por edhe me shume bote. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet edhe sot e stabilizuar. Nuk do kryeni shpenzime te tejskajshme.

Binjaket

Mjedisi yjor mund te ketë ndryshime te mëdha gjate kësaj dite për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do ndiheni mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe do konfliktoheni pa fund me te. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Ne planin financiar nuk duhet te bëni asnjë çmenduri sepse gjendja nuk është e qëndrueshme.

Gaforrja

Do afroheni edhe me tepër me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do flisni me te edhe për disa tema delikate. Dielli do e ngrohe gjithë kohës atmosferën. Beqaret duhet te qëndrojnë gjithë kohës me këmbë ne toke sepse ne te kundërt do vuajnë me vone. Ne planin financiar do keni probleme te vogla te cilat do ju mërzitin disi. Merrni masa sa me shpejt.

Luani

Dite shume e lehte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire pranë te dashuruarit te zemrës dhe do e keni me te lehte t’i shprehni ndjenjat. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri megjithatë miqtë nuk do i lënë te mërziten. Shpenzimet kryejini me kujdes e maturi nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Virgjeresha

Do ketë ndryshime te njëpasnjëshme sot ne jetën tuaj ne çift dhe emocionet do jen e te mëdha. E keni ëndërruar këtë dite dhe me ne fund gjithçka po ju realizohet. Beqaret do ndihen te vetmuar me shume se kurrë me pare. Yjet nuk do jene ne anën e tyre. Financat fatmirësisht nuk do kenë asnjë lloj problemi. Do dini mire sa te shpenzoni e sa te kurseni.

Peshorja

Partneri do ju beje te ndiheni për mrekulli gjate gjithë kësaj dite. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi te paimagjinueshme, prandaj shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum. Beqaret do e vazhdojnë njohjen me një person dhe shume shpejt do hedhin hapa me rëndësi. Ne planin financiar nuk do keni asnjë lloj problemi, përkundrazi buxheti do përmirësohet.

Akrepi

Do kënaqeni aq shume sot ju te dashuruarit saqë zemra do ju rrahe me fort se kurdoherë. Kënaqësitë dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Beqaret do realizojnë disa takime, por asnjë nga personat nuk do i beje te emocionohen. Ne planin financiar duhet te tregoheni te matur ne mënyrë qe te mos keni probleme te mëdha.

Shigjetari

Dite me e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni vërtet mire pranë personit qe dashuroni aq shume. Beqaret do bëjnë te pamundurën për ta tërhequr pas vetes dike, por do jete e vështirë te arrihet. Gjendja financiare do mbetet e kënaqshme sepse vërtet do shpenzoni, por familjaret do ju ndihmojnë me te ardhura.

Bricjapi

Dite jo e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do mërziteni me atë qe keni ne krah dhe do mbylleni ne vetvete. Beqaret do vazhdojnë te mbeten te vetmuar edhe për disa kohe. Beni edhe pak durim sepse dite te mrekullueshme do vijnë për ju. Gjendja financiare do kërkojë përkujdes e maturi ne maksimum.

Ujori

Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jete aspak e mire sot. Secili do kërkojë te dale e veta dhe do këmbëngule fort. Po nuk u treguat tolerante nuk keni për te shkuar askund. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër kudo qe te shkojnë sepse mund te ndeshen me persona me vlere. Ne planin financiar matuni disa here para se te bëni investime.

Peshqit

Dite e qëndrueshme dhe harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi te paimagjinueshme. Beqaret do dashurohen koke e këmbë pas një personi qe sapo është divorcuar. Nëse doni qe financat te stabilizohen duhet patjetër te ulni sa te mundni shpenzimet. Mund t’iu dilni kështu qe tentoni njëherë.

Shpërndaje në: