Horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

Horoskopi i ditës së hënë, 21 nëntor 2022

Dashi: Në dashuri ka disa konflikte me partnerin, më mirë të flisni qartë dhe të jeni të sinqertë. Në punë qëndroni larg polemikave dhe shtyni gjithçka deri të premten.

Demi: Kohët e fundit ka pasur pak tension në dashuri dhe jeni mjaft të shqetësuar. Në punë nuk jeni të sigurt nëse do të vazhdoni apo jo një bashkëpunim.

Binjakët: Jeni pak i nënshtruar, partneri juaj është apo dhe e ndjeni larg dhe ju mungon. Në punë, përpiquni të bëni vetëm atë që

Gaforrja: Kjo ditë e parë e javës është e favorshme për ndjenjat, por nëse sot nuk ndiheni fort në formë, shtyjini për nesër angazhimet tuaja. Lodhja në punë po bën të vetën dhe po që ndjehet.

Luani: Në dashuri, partneri është larg dhe kjo ju krijon një farë axhitimi. Në punë janë të mundshme ngecjet, ndaj bëni kujdes.

Virgjëresha: Organizoni diçka të këndshme, ju duhet sepse keni nevojë të çlironi tensionin. Në punë dhe te paratë, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshorja: Emocionet e bukura janë rrugës në dashuri, jini të hapur! Në punë keni energji të mirë, intuita juaja rezulton fituese.

Akrepi: Këtë të hënë ka pak tension në dashuri, përpiquni të kuptoni gjysmën tjetër dhe të ndjeheni të motivuar. Qiell interesant në punë, konfirmimet që prisni, do të vijnë.

Shigjetari: Kjo fillim javë është interesante për beqarët, ju duhet vetëm që thjesht të hidhni sytë përreth! Në punë favorizohen gjërat që thithen me intuitë.

Bricjapi: Në dashuri kjo e hënë 21 është e tensionuar, përpiquni të kuptoni se cili është problemi dhe bisedoni për këtë me partnerin. Në punë shmangni konfliktet, rikuperimi gjithsesi do të vijë nga e marta 22.

Ujori: Në dashuri, Hëna është e favorshme dhe ju jep një qetësi të nevojshme. Jeni pak të hutuar në punë, nga e marta do të jetë më mirë.

Peshqit: Në dashuri ka një ulje-ngritje me një person, përpiquni të kuptoni se në cilën rrugë doni të shkoni. Në punë për rreth dhjetë ditë, mos e teproni.

Shpërndaje në: