Hoti: Brengosëse qysh VV s’po pajtohet me LDK’në edhe pas gjithë kësaj kohe

Periskopi.com Lajme

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës sonte në Click ka thënë se janë të hapur për një marrëveshje të shpejt me Vetëvendosjen që të krijohet Qeveria e re, transmeton Periskopi.

Hoti thotë se është brengosëse qysh deri tash VV nuk u pajtua me LDK’në.

‘’Brengosëse pse VV’së i duhet i gjithë kjo kohë dhe nuk pajtohet gjatë krejt kësaj periudhe kur ka një partner kaq serioz dhe me përvojë.

LDK kurrë nuk ju ka ik përgjegjësive dhe i ka bajt mbi supe kritikat prej më të shumtave’./PERISKOPI/

 

 

Shpërndaje në: