Hoti flet direkt nga karantina, kjo është gjendja e tij

Periskopi.com Lajme

Kryeministri Avdullah Hoti sonte në Pressing ka treguar gjendjen e tij pasi doli pozitiv me koronavirus, transmeton Periskopi.

‘’Simptomat janë të lehta.  Nuk kam pasë simptoma më herët meqenëse pati polemika. Gjendjen e kam stabile’’, ka thënë ai.

Për situatën dhe masat anti-covid, ai ka thënë se ‘’Opsioni është i hapr për shpallje të gjendjes së jashtëzakonshme. Jemi të detyruar të ndërmarrim masat nëpër ambiente të ndryshme që nuk i respktojnë’’/PERISKOPI/

Shpërndaje në: