Hoti komenton raportimet për përfshirjen e PDK-së në Qeveri

Periskopi.com Lajme

Kryeministri Avdullah Hoti, është pyetur nga gazetarët lidhur me raportimet se në rast se ‘Thacit do t’i konfirmohej aktakuza e do të jepte dorëheqje’, PDK do të përfshihej në qeveri.

Hoti u përgjigj kështu, përcjell Periskopi:

“Qeveria është stabile, Presidenti është me mandat të plotë, nëse krijohen ato rrethana do ulemi dhe do gjejmë zgjidhjen më të mirë”, ka thënë ai./Periskopi/

Shpërndaje në: