Hoxha kosovar poshtëron Erdoganin: I publikon videon ku rrëzohej nga kali (Video)

Periskopi.com Fun

Binali Yildirim, kandidati i partisë së presidentit turk Reccep Tayip Erdogan, mbrëmë u mor vesh se kishte pësuar debakël në zgjedhjet e përsëritura për kryetar të Stambollit.

Ai u mposht nga i dominuari i opozitës, Ekrem Imamoglu.

Këtë e ka komentuar shkurtimisht përmes një videoje dhe një teksti të shkurtër edhe hoxha i njohur kosovar, Drilon Gashi.

Ai shkruan “Kur ke besim të tepërt në aftësitë e tua dhe të rritet mendja, rënia e papritur është e mundur në çdo moment!”

Më poshtë e keni edhe videon:

Shpërndaje në: