Humb kontrolli në mbrojtje e Kosovës, Izraeli barazon rezultatin

Humb kontrolli në mbrojtje e Kosovës, Izraeli barazon rezultatin

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Izraelit dhe Kosovës, duel ky në kuadër të kualfikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Izraelit e ka shënuar Peretz në minutën e  57’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO

Shpërndaje në: