Hyseni: Abdixhiku hipokrit e servil, Kurti e Osmani strucë e qyqarë

Skënder Hyseni e quan hipokrit kryetarin e LDK-së Lumir Abdixhikun. Kurtin dhe Osmanin, i quan strucë e qyqarë. Me anë të një postimi të gjatë të publikuar në profilin e tij në Facebook, Skender Hyseni, rezolutën kundër referendumit serb e ka quajtur qyqarllëk të binomit Kurti-Osmani, të cilët sipas tij e gjetën mbështetjen te Abdixhiku. … Continue reading Hyseni: Abdixhiku hipokrit e servil, Kurti e Osmani strucë e qyqarë