I bëra befasi të dashurit seks në treshe – por ai përfundoi në lot kur hoqi lidhësen e syve

Periskopi.com Showbiz

Një modele e tronditur ka zbuluar se si ish e dashura e të dashurit të saj e kishte mashtruar në mënyrë që të bënin treshe së bashku – dhe ata ishin nxerë aq shumë sa djali që ishte me sytë e lidhur nuk e kishte kuptuar deri në fund.

Camila Elle, 21 vjeçare, donte t’i bënte gjërat më interesante në seks me partnerin e saj, Allanin, kështu që vendosi ta thirrte një person të tretë në dhomën e gjumit.

Sidoqoftë, pasi e zgjodhi vajzën në Tinder, ajo filloi të ndihej paksa e hutuar pasi nisën të bënin seks, përcjell Periskopi nga The Mirror.

Kur i dashuri i saj e hoqi lidhësen e syve, ai e pa se kishte bërë seks në të njëjtën kohë edhe me ish të dashurën e tij.

“Isha e shokuar të bëja diçka. Ndihesha e gërditur dhe poshtëruar,” tha Camila.

“S’mund ta besoja që më kishte manipuluar në atë formë,”

Modelja në fjalë i ka 55 mijë ndjekës në Instagram. /Periskopi 

Shpërndaje në: