I jashtëzakonshmi Broja i jep epërsinë Shqipërisë – një nga golat më të bukur të karrierës së tij

Periskopi.com Sporti

Shqipëria ka zhbllokuar sfidën ndaj Hungarisë.

Armando Broja ka gjetur përsëri golin me kombëtaren e Shqipërisë, shkruan Periskopi.

Ylli i Premier League ka shënuar në minutën e 80′ të takimit, për t’i dhënë epërsinë Shqipërisë.

Ai bëri një depërtim të mirë nga krahu dhe lëshoi një goditje të fortë tokazi, në shtyllën e dytë, për epërsinë.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi/

Shpërndaje në: