“I nderuar Cana nga Gjakova” – pas daljes nga shtëpia Fifi injoron Granitin

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur, Fifi, ishte mbrëmjen e djeshme në studion e “Big Brother VIP”, ku ndodhej dhe ish-banori, Granit Cana.

Në një moment, Fifi u pyet çfarë vendi zë modeli në jetën e saj.

Fifit deklaroi se Granitin e ka shok, pavarësisht gjërave që ka parë kur ka dalë nga shtëpia. megjithëse entuziazmi për takimin jashtë me të dukej se ishte i vogël

“Graniti do jetë miku im dhe pavarësisht gjërave që kam parë kur kam dalë jashtë i nderuar Cana nga Gjakova, pavarësisht çdo gjëje që është hiperbolizu, pavarësisht çdo gjëje që ka shkaktu tensione në familjet tona, unë jam një njeri që fal”, tha ajo.