I papërsëritshëm – Shikoni dy golat e ‘jashtëtokësorit’ Messi ndaj Montpellier

Periskopi.com Sporti

Leo Messi ka shënuar dy gola ndaj Montpellier, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në League1.

Messi shënoi në minutën e 6 dhe të 20’të, shkruan Periskopi.

Gol ka shënuar edhe Di Maria që ka vendosur rezultatin aktual të takimit në 0:3.

VIDEO1

VIDEO2