I vetëm me portierin, James nuk ia huq ndaj Tottenhamit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Chelseas dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Chelseas e ka shënuar, James në minutën e 78’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO