I vunë eksploziv tek dera, flet për herë të parë Armand Duka

Periskopi.com Sporti

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka reaguar për herë të parë pas shpërthimit me eksploziv në hyrje të shtëpisë së tij në Durrës.

“Kamerat i kanë filmimet. Një njeri me kapuç i cili është afruar te porta, ka vendosur dinamitin dhe ka shpërthyer.

Se di nuk e kam idenë, shikoni sa policë dhe hetues i keni këtu dhe maksimumi deri nesër do ta bëjnë të ditur kush e ka vendosur” tha ai.