Identiteti i tre të plagosurve në Prishtinë, bëhet fjalë për babain me dy djemtë

Periskopi.com Lajme

Një krim i rëndë ka tronditur Prishtinës pasditen e sotme.

Në Lagjen e Spitalit si pasojë e të shtënave me armë zjarri kanë mbetur të plagosur tre persona dhe një i vrarë.

Në këtë ngjarje kanë mbetur të plagosur babai me dy djemtë.

Bëhet fjalë për 76-vjeçarin me inicialet G.Rafuna, 47-vjeçarin M.Rafuna, si dhe 51-vjeçarin F.Rafuna.

Ndërsa i vrari në këtë krim mbeti B.Mehmeti./Indeksonline/

 

 

Shpërndaje në: