Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin

Tashmë dhe zyrtarisht skuadra e FC Ballkanit ka konfirmuar se ka arritur vazhdimin e kontratës me trajnerin, Ilir Daja edhe për dy vite.

Daja do të jetë me kampionët e Superligës dhe për dy vitet të tjera, shkruan Periskopi.

Pra deri në vitin 2024 ai është i ‘blinduar’ tek Ballkani.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ballkani përmes një postimi në ‘Facebook’.

Shpërndaje në: